Értékesítői állás

Építőanyag kereskedésünk szigetszentmiklósi telephelyére értékesítésben jártas munkatársat keres, az alábbi feltételekkel.

Légy a csapatunk része! Építsük együtt a jövőt!

Feladatok:

  • építőanyag értékesítése
  • vevői előrendelések ügyintézése
  • közreműködés az árukészlet kezelésében
  • pénztárkezelés
  • árajánlatok készítése
  • az értékesítéssel járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • napi szintű kapcsolattartás a partnerekkel és vevőkkel
Elvárások:
  • érettségi (kereskedelmi területen végzett előny, de nem feltétel)
  • min. 3 éves aktív, építőipari és/vagy építőanyag kereskedelmi területen végzett szakmai tapasztalat
  • tájékozottság
  • tanulásra való nyitottság
  • terhelhetőség
  • problémamegoldó készség
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • bejelentett, biztos munkahely
  • összetartó, jó hangulatú csapat
  • fejlődési lehetőség
  • vásárlási kedvezmény

Ha érdekel az állás, jelentkezz, hogy felvehessük veled a kapcsolatot!

Weboldalunk használatával elfogadja az adatvédelmi nyilatkozatunkat